GARBARNIA II - BRONOWIANKA KRAKÓW 3:0 0:0)
1-0 Kalemba (53' karny), 2-0 Rado (64' wolny), 3-0 Metz (77').

GARBARNIA II: Jękot - Haxhijaj , Piszczek, Piechówka, Schacherer - Rado (65' Ząbczyk), Kalemba (70' Kopeć), Wajda, Mirończuk (80' Grocholski) - Homoncik (46' Marut), Metz .

BRONOWIANKA: Kusion - Idziak , Gilski, Kowalczyk, Ałłachwerdijew, Małodobry, Petukhov (65' Hajduk), Szeller (80' Bogusz), Kwaśny (60' Augustyn), Fall (8' Frankowski), Gzyl.

Garbarnia II po 3 kolejkach samodzielnie lideruje w tabeli V Ligi. Pierwszy z prawej Kamil Rado.

19.08.2012 (AB)

Zwycięstwo z Bronowianką sprawiło, że garbarskie rezerwy zostały samodzielnym liderem gr. I krakowskiej okręgówki, mając po trzech rozegranych spotkaniach komplet punktów. Zgarnięcie pełnej puli nie przyszło dziś Brązowym łatwo, gdyż goście przez długi okres czasu umiejętnie się bronili. Piłkarze Bronowianki zbyt mocno skoncentrowali się jednak na defensywie i dopóki udało im się utrzymywać bezbramkowy remis, nie wychodzili zza podwójnej gardy.  A kiedy już musieli to zrobić, gospodarze zrobili swoje...

W sytuacjach podbramkowych do przerwy było 8:0 dla Młodych Lwów, przed szansą na zdobycie gola stawali Kamil Rado, Krzysztof Kalemba (dwukrotnie), Piotr Wajda i Michał Homoncik. Ten ostatni w 41 minucie nawet umieścił piłkę w siatce po asyście Gjentijana Haxhijaja, ale arbiter go anulował z powodu ofsajdu. Wydawało się nielicznej na spotkaniu widowni, że w tej sytuacji sędzia liniowy był nieco spóźniony, ale ta decyzja rozjemców nie wpłynęła na końcowy rezultat spotkania.

W 8 minucie musiał opuścić boisko czarnoskóry zawodnik gości Ousseynou Fall, który nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji stopy i został po meczu odwieziony przez kolegów z drużyny do szpitala.

W drugiej połowie pomimo panującego upału Garbarze narzucili ostre tempo gry i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 51 szarżę na bramkę Kamila Rado faulem przerwał w polu karnym bramkarz Konrad Kusion.
Po chwili przerwy na udzielenie pomocy medycznej poszkodowanemu "jedenastkę" pewnie wykorzystał Kalemba.

W 64 rzut wolny zza pola karnego skutecznie wykonała Kamil Rado, choć to właśnie najpierw Kalemba zamarkował uderzenie, czym całkowicie zaskoczył bramkarza Bronowianki.

Wynik ustalił w 77 minucie Tomasz Metz niesygnalizowanym strzałem z 20 metrów.

Brązowi mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, jednak ich akcjom zabrakło skutecznego wykończenia. Zwycięstwo Garbarni II w tym spotkaniu było jak najbardziej zasłużone a goście mogą być zadowoleni, że nie wyjechali z Rydlówki z większym bagażem bramek.