WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO Z ALBERTUSEM

ALBERTUS II Kraków - GARBARNIA 3:6 (2:1)

GARBARNIA:
Bramkarz – Mateusz Hroneś.

Zawodnicy z pola –  Michał Kurzeja, Kamil Kwarciak, Dawid Kwarciak, Tomasz Zapiór, Gniewomir Herbst, Kacper         Goc, Filip Baran, Daniel Skowron, Tomasz Misiorek, Mateusz Kowalski.

ORLIKI GARBARNI
wraz z rodzicami i dziadkami, między innymi z prezesem Garbarni Jerzym Jasiówką)

21.04.2012 Jacek Kowalski:

Orliki Garbarni Kraków przystąpili do meczu z jednej strony  bardzo podbudowani efektownym zwycięstwem nad drużyną żaczków ( 24 : 2 ) a z drugiej strony z  dużym respektem dla rywala ( mając w pamięci dwucyfrową porażkę na własnym boisku w rundzie jesiennej aż  5 : 11 /0 : 9 do przerwy/ !).

Pierwsza połowa rozpoczęła się od frontalnych ataków gospodarzy i jeszcze „Brązowi” dobrze się nie rozgrzali a już przegrywali w 2 minucie  1 : 0, pomimo wielu dogodnych sytuacji „naszym orlikom” nie było dane zdobyć gola

bo albo pudłowali w dogodnych sytuacjach albo trafiali w słupek lub w poprzeczkę albo też bardzo dobrze spisujący się w bramce gospodarzy golkiper wyłapywał strzały. Druga bramka dla gospodarzy padła w 13 minucie i od tej

chwili jakby coś u „garbarzy” zaskoczyło!

Jeszcze przed przerwą w 21 minucie Michał Kurzeja egzekwował rzut rożny, zdecydował się uderzać bezpośrednio na bramkę i tak tym zaskoczył gospodarzy, że Ci sami sobie wbili piłkę do własnej siatki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i można było po 25 minutach zapisać Albertus II – Garbarnia  2 : 1.

Druga połowa to zupełnie inna gra „naszych orlików” atak sunął za atakiem, przyniosło to wymierne efekty w postaci bramek : 27 minuta Michał Kurzeja, 29 minuta Tomasz Zapiór , 34 minuta Gniewomir Herbst, 39 minuta ponownie Michał Kurzeja , 42 minuta Tomasz Misiorek. Na dwie minuty przed końcem meczu jedna z nielicznych kontr gospodarzy dała im bramkę i ustaliła wynik spotkania na  3 : 6  dla Garbarni Kraków .

Brawo, nadal jesteśmy niepokonani na wyjeździe !!!

Na meczu nie było fotografa, jednak prezentujemy klika zdjęć ze spotkania z Wulkanem Tenczynek: